Copywriting

Mezi podnikateli jsou služby copywritera velmi žádané.

Důvod je jednoduchý: podnikání se postupně přesouvá na internet – a náskok má ten, kdo využije všechny možné a dostupné nástroje propagace. Objednejte si copywriting pro své webové stránky – je to výhodné rozhodnutí, které vám umožní posunout vaše podnikání na vyšší úroveň! Podle toho, jaké úkoly jsou textu přiřazeny, je lze rozdělit do tří hlavních typů:

Psaní informačního textu

Tento typ textu lze napsat a odevzdat ve formě článku. Po jeho přečtení se klient může seznámit s hlavními parametry nabízeného produktu. Takové texty mají často dokumentární charakter a jasně vysvětlují podstatu. Informační texty se obvykle používají k tomu, aby zákazníkovi vysvětlily, co se mu nabízí.

SEO copywriting

Tento text má spíše reklamní charakter a jeho hlavním účelem je prodej navrhovaného výrobku nebo služby. V prodejních textech jsou popsány vlastnosti zboží, výhody, které lidé při koupi získají, a také v nich jsou uvedeny pobídky k jednání. Tyto texty jsou nedílnou součástí všech dobrých internetových obchodů a firemních stránek. Často je využívají i jiné typy stránek, například stránky s portfoliem, které propagují určitý typ služeb.

Unikátní texty pro web

Hlavním účelem psaní tohoto typu textu je propagace webu ve vyhledávačích. Tato orientace předpokládá určitou strukturu textu, počet znaků v něm a doplnění klíčových slov v textu. Text pro SEO může obsahovat prvky informačního a prodejního textu. Měly by být vždy jedinečné a odlišné od ostatních textů na dané téma. V opačném případě to bude mít negativní dopad na propagaci webu ve vyhledávačích.

Mám zkušenosti s psaním výše uvedených textů na téma hazardních her, forexového obchodování, ale i na téma šperků a svateb, konkrétně o svatbách si můžete přečíst zde.

Na základě svých zkušeností, pro vás mohu udělat následující:

  • Napsat krásný, strukturovaný text, včetně cizího jazyka (anglicky, německy, rusky, ukrajinsky a dokonce i maďarsky.);
  • Vhodně zadat klíčová slova, které mají vliv na optimalizaci a relevanci při vyhledávání;
  • Přepsat materiál při zachování významu a požadovaného počtu znaků.
  • Při určování ceny copywriterských služeb je třeba vzít v úvahu složitost textu, téma, objem a načasování práce.
  • Budu se snažit udělat vše pro to, aby se z návštěvníka vašich stránek stal váš stálý zákazník.

Chcete-li si objednat copywriting, pak mě neváhejte kontaktovat.

* Cena za tuto službu je stanovena individuálně.

Kontaktujte mě

* na tuto službu sleva 10% a zkušební článek zdarma

Kliknutím na tlačítko "odeslat" souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu se zákonem 101/2000, Sb., Zákon o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, respektive jej nahrazené GDPR